Odzież i obuwie taktyczne Haix

4,6 z 107803 opinii
Odzież taktyczna sprawdzi się nie tylko podczas survivalowych wypraw, ale również wszędzie tam, gdzie teren jest stromy lub podmokły. Dostępne w tej kategorii buty, kurtki czy spodnie można spokojnie zabrać ze sobą na biwak lub wycieczkę. Z asortymentu tego rodzaju korzystają nie tylko amatorzy i pasjonaci, ale również profesjonaliści pracujący w służbach mundurowych lub w branży ochroniarskiej. Odzież taktyczna musi być niezawodna nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków. Dlatego przy jej projektowaniu wykorzystano wytrzymałe tkaniny, które jednocześnie gwarantują duży komfort użytkowania. Odzież taktyczna wyposażona jest w wiele rozwiązań, które sprawiają, że deszcz czy wiatr nie wychładzają organizmu. Stójki, kaptury, kryte zamki czy ściągacze to tylko niektóre z nich. Wybierając produkty dla siebie, na pewno warto wcześniej upewnić się czy kurtka, bluza lub koszulka są wiatroodporne lub wodoodporne, aby korzystanie z nich było możliwe w zmiennych warunkach pogodowych. Odzież taktyczna utrzymana jest w neutralnej kolorystyce, dzięki czemu w terenie jest się praktycznie niewidocznym.

Wybierz Odzież Taktyczną

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie Poprzednie Następne

Militarna nutka w kobiecej szafie

Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.

Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony Poprzednie Następne

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony

Niekiedy jesteśmy zmuszeni do zastosowania samoobrony. Nie są to przyjemne sytuacje, ale niestety się zdarzają. W niniejszym poradniku przedstawaimy najskuteczniejsze akcesoria, które pozwolą nam obronić się przed napastnikiem.

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać? Poprzednie Następne

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać?

Survival może być wspaniałą przygodą. Przetrwanie w trudnych warunkach uzależnione jest jednak w dużej mierze od posiadania odpowiedniego sprzętu. W niniejszym poradniku podpowiadamy wam, jakie rzeczy powinniście nabyć przed sprawdzeniem na własnej skórze, czym jest survival.

Producent: Haix Usuń wybrane filtry