Transportery i torby dla zwierząt Marchioro

4,6 z 107803 opinii
Transportery i torby dla zwierząt pozwalają Twoim pupilom na bezpieczną i komfortową podróż na krótszych i dłuższych dystansach. Wybierając transportery i torby dla zwierząt warto zwrócić uwagę na ograniczenia wagowe, jakie ma przypisane każdego tego typu produkt. Transportery i torby dla zwierząt wykonane są z miękkich, przyjaznych dla zwierząt tkanin, które jednocześnie charakteryzują się dużą odpornością na brudzenie się czy przemakanie. Starannie wyselekcjonowane tkaniny gwarantują optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz wzmacniając tym samym komfort podróżowania Twojego pupila. Taką samą funkcję spełniają kratki wentylacyjne. Transportery i torby dla zwierząt posiadają liczne kieszonki, przegródki i skrytki, dzięki którym możemy zabrać ze sobą jedzenie dla zwierzaka, akcesoria takie jak smycz czy ulubioną zabawkę zwierzaka. Regulowane szerokie paski, systemy zamknięć i wytrzymałe zamki dodatkowo charakteryzują najlepsze transportery i torby dla zwierząt. Transportery i torby dla zwierząt cechują także interesujący atrakcyjny design, dzięki czemu mogą stać się one modnym dodatkiem.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota Poprzednie Następne

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota

Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje Poprzednie Następne

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje

Każdy posiada jakieś hobby. Niektórzy uwielbiają hodować jaszczurki, pająki bądź inne oryginalne zwierzęta. W przypadku egzotycznych stworzeń należy bezwzględnie zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki którym będą one mogły żyć długo w stosunkowo komfortowych warunkach.

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt? Poprzednie Następne

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt?

Gryzonie i małe zwierzęta domowe zasługują na naszą szczególną troskę i uwagę. Wybierając dla nich idealne klatki i akcesoria, musimy wziąć pod uwagę m. in. ich wielkość oraz charakterystykę ich zachowania.

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach Poprzednie Następne

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach

Szukasz zwierzątka domowego dla swojego dziecka? Może zastanawiasz się nad własną hodowlą. Wejdź i sprawdź co warto wiedzieć zanim kupisz chomika!

PetChatz: Zadzwoń do swojego psa, kiedy jesteś poza domem Poprzednie Następne

PetChatz: Zadzwoń do swojego psa, kiedy jesteś poza domem

Wszyscy właściciele zwierząt, zwłaszcza psów, wiedzą, że zostawianie pupila samego w domu bez opieki jest trudne. Zwierzęta najpierw trzeba przyzwyczaić do tego, że zostają same, nam nieraz będzie krwawiło serce gdy zobaczymy smutny wzrok psiaka czy kota, gdy będziemy wychodzić do pracy. Rozwiązaniem może być PetChatz. Co to takiego? Objaśniamy!

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu

Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.

Producent: Marchioro Usuń wybrane filtry